Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Poprzednia rewizja po obu stronach Poprzednia wersja
instalator_nazwakomputera [2018/05/29 14:42]
admin
instalator_nazwakomputera [2018/05/29 14:43] (aktualna)
admin
Linia 1: Linia 1:
 ====== Nazwa komputera ====== ====== Nazwa komputera ======
  
-Podczas instalacji OpiekunWEB możpodać nazwę komputera jaka ma się wyświetlać w konsoli OpiekunWEB.+Podczas instalacji OpiekunWEB możesz podać nazwę komputera jaka ma się wyświetlać w konsoli OpiekunWEB.
 Jeśli nie masz pomysłu co tu wpisać - kliknij przycisk "Dalej >" aby kontynuować instalację. Jeśli nie masz pomysłu co tu wpisać - kliknij przycisk "Dalej >" aby kontynuować instalację.
-Nazwę ​ komputera ​zawsze ​będzie można później zmienić w Konsoli OpiekunWEB.\\+Nazwę komputera będzie można później zmienić w Konsoli OpiekunWEB.\\
 {{:​nazwa_komputera_podczas_instalacji_agenta_opiekunweb.png?​400|}} {{:​nazwa_komputera_podczas_instalacji_agenta_opiekunweb.png?​400|}}
  
 **Porady**\\ **Porady**\\
-  * Jeśli instalujesz OpiekunWEB na wielu komputerach możesz wpisać w to pole nazwę ​komputera ​np. KOMPUTER-1 czy STACJA-1,​STACJA-2 itd.. W ten sposób łatwiej będzie Ci zarządzać pracownią.+  * Jeśli instalujesz OpiekunWEB na wielu komputerach możesz wpisać w to pole nazwę ​stacji ​np. STACJA-1,​STACJA-2 itd.. W ten sposób łatwiej będzie Ci zarządzać pracownią.
   * Jeśli komputer/​laptop używany jest tylko przez jedną osobę możesz tu wpisać jej imię.   * Jeśli komputer/​laptop używany jest tylko przez jedną osobę możesz tu wpisać jej imię.