Poradnik użytkownika - filmy instruktażowe

OpiekunWEB 5.0 - Instalacja programu

W tym poradniku dowiesz się w jaki sposób pobrać oraz jak zainstalować program OpiekunWEB 5.0. Prezentujemy instalację Agenta oraz Konsoli. Ponadto możesz się dowiedzieć jak przeprowadzić wstępną konfigurację w Konsoli

OpiekunWEB 5.0 - Kontrola dostępu do Internetu

W tym poradniku prezentujemy jak działają funkcję kontrolujące dostęp do Internetu w programie OpiekunWEB 5.0.


OpiekunWEB 5.0 - Kontrola dostępu do aplikacji

W tym poradniku dowiesz się w jaki sposób działają funkcje kontroli dostępu do aplikacji oraz zaprezentujemy działanie funkcji pulpit aplikacji.

OpiekunWEB 5.0 - Kontrola dostępu do komputera. Historia i statystyki.

Z tego poradnika dowiesz się w jaki sposób możesz kontrolować dostęp do komputera. Jak zablokować komputer, myszkę oraz klawiaturę. Ponadto pokażemy jak łatwo sprawdzić historię przeglądanych stron internetowych oraz jak wyświetlić statystyki najdłużej używanych aplikacji oraz domen internetowych.

OpiekunWEB 5.0 - Narzędzia

W tym filmie prezentujemy pełny opis wszystkich przydatnych narzędzi programu OpiekunWEB oraz prezentujemy ich działanie w praktyce. Zobaczysz jak używać takich funkcji jak: pulpit zdalny, jak zdalnie uruchomić aplikację, jak wysyłać komunikat, pokażemy jak działa menadżer plików, dystrybucja plików oraz zbieranie plików,

OpiekunWEB 5.0 - Aplikacja webowa

W ty poradniku zobaczysz alternatywą wersją Konsoli programu Opiekun WEB - aplikację webową. Jest to program uruchamiany w przeglądarce internetowej – nie wymaga instalacji.